Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Diagnoza identyfikująca zasoby i samodzielne inicjatywy mieszkańców Miasta i Gminy Mordy

Utworzono dnia 28.05.2016
Czcionka:

Poniżej (w załączniku) przedstawiamy "Diagnozę identyfikującą zasoby i samodzielne inicjatywy mieszkańców Miasta i Gminy Mordy", która powstała w ramach realizacji I części zadania Miejsko-Gminnego Osrodka Kultury w Mordach pn. „Mamy prawo do kultury”  w ramach Programu Narodowego Centrum Kultury Domy Kultury + Inicjatywy lokalne 2016. 

Program Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne został przygotowany w ramach współpracy Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Narodowego Centrum Kultury z ekspertami i przedstawicielami Obywateli Kultury (§14 Paktu dla Kultury). Projekt „Mamy prawo do kultury” został dofinansowany w ramach Programu Narodowego Centrum Kultury – Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne.
 

ZAŁĄCZNIKI:

Diagnoza identyfikująca zasoby i samodzielne inicjatywy mieszkańców Miasta i Gminy Mordy

Utworzono dnia 12.07.2016, 16:03

WYNIKI BADAŃ - wersja ostateczna (bez błędów rzeczowych)

Uwaga!

Dnia 21 września (piątek) M-GOK czynny w godz. 10.30-16.00. Tego dnia z powodu prac elektrycznych w M-GOK-u i przy całej ulicy Parkowej nie ma prądu. Kontakt telefoniczny i mailowy tego dnia jest utrudniony.

---

Dnia 22 września (sobota) M-GOK nieczynny. Za powstałe utrudnienia serdecznie przepraszamy.SPONSOR STRATEGICZNY XIX EDYCJI FESTYNU SŁONECZNE LATO


 

Ruszyły zapisy do sekcji, grup i zespołów w roku kulturalno-oświatowym 2018/2019. Szczegóły tutaj. 

 


22 zgłoszenia z 2 województw, 16 patronów medialnych, 5 Patronów Honorowych. Tak w skrócie wyglądają liczby dotyczące XI Festiwalu Piosenki Europejskiej.
 


 

Pogoda

Zegar

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 60

W poprzednim tygodniu: 145

W tym miesiącu: 627

W poprzednim miesiącu: 621

Wszystkich: 42503