Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Diagnoza identyfikująca zasoby i samodzielne inicjatywy mieszkańców Miasta i Gminy Mordy

Utworzono dnia 28.05.2016
Czcionka:

Poniżej (w załączniku) przedstawiamy "Diagnozę identyfikującą zasoby i samodzielne inicjatywy mieszkańców Miasta i Gminy Mordy", która powstała w ramach realizacji I części zadania Miejsko-Gminnego Osrodka Kultury w Mordach pn. „Mamy prawo do kultury”  w ramach Programu Narodowego Centrum Kultury Domy Kultury + Inicjatywy lokalne 2016. 

Program Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne został przygotowany w ramach współpracy Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Narodowego Centrum Kultury z ekspertami i przedstawicielami Obywateli Kultury (§14 Paktu dla Kultury). Projekt „Mamy prawo do kultury” został dofinansowany w ramach Programu Narodowego Centrum Kultury – Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne.
 

ZAŁĄCZNIKI:

Diagnoza identyfikująca zasoby i samodzielne inicjatywy mieszkańców Miasta i Gminy Mordy

Utworzono dnia 12.07.2016, 16:03

WYNIKI BADAŃ - wersja ostateczna (bez błędów rzeczowych)

Uwaga!

 


 

Ruszyły zajęcia sekcji, grup i zespołów w roku kulturalno-oświatowym 2017/2018. Szczegóły tutaj oraz w zakładce OGŁOSZENIASPONSOR XVIII EDYCJI FESTYNU SŁONECZNE LATO
 

 


33 zgłoszenia z 6 powiatów, 15 patronów medialnych, 7 Patronów Honorowych, w tym Wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego. Tak w skrócie wyglądają liczby dotyczące X Festiwalu Piosenki Europejskiej.
 


 

Pogoda

Zegar

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 220

W poprzednim tygodniu: 265

W tym miesiącu: 549

W poprzednim miesiącu: 669

Wszystkich: 37616