Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Sekcje, grupy i zespoły

Czcionka:

TANIEC

Zespół Tańca Nowoczesnego Indigo Dance Art

poniedziałek
– 16.o0-17.oo (dzieci – grupa starsza)
– 17.oo-18.o0 (dzieci – grupa najmłodsza)
– 18.oo-19.o0 (dzieci – grupa średnia)

 

czwartek
– 15.o0-16.oo (dzieci – grupa średnia)
– 16.oo-17.o0 (dzieci – grupa starsza)
– 17.oo-18.o0 (dzieci – grupa najmłodsza )

Gimnastyka taneczna
wtorek 18.oo-19.oo

Pilastes-aerobik
poniedziałek 19.o0-20.00
czwartek 
18.o0-19.o0


KUGLARSTWO

Sekcja kuglarska (cyrkowa) NOWOŚĆ!
 - Grupa Teatru Ognia
   wtorek 16.3o-18.00


FOLKLOR i ZESPOŁY LUDOWE

- Zespół Ludowy „Podlasianki”
- Dziecięcy Zespół Ludowy
środa 12.oo-13.3o

Zespół Ludowy "Krzymoszowianki"
piątek 14.oo-15.3o (próby na plebanii w Krzymoszach)

Zespół Wokalny  ZŁOTE KŁOSY z Wyczółek
I i III środa
m-ca, od godz. 15.oo

Chór Seniora z Czepielina
I i III środa m-ca, od godz. 13.oo

Sekcja etnograficzna (folklorystyczna)
wg indywidualnych ustaleń 

Klub Rękodzieła
(wg informacji na plakatach/dla grup zorganizowanych)


TEATR

Młodzieżowa Grupa Teatralna IMPETUS
sobota 13.oo-14.3o

Dziecięca Grupa Teatralna SKRZATY
sobota 14.3o-16.0o

Grupa Teatralna ADULTUS (dla dorosłych)
sobota 16.3o-18.0o


TEATR OBRZĘDOWY

Grupa Teatru Obrzędowego "Podlasianki"
środa 1o.3o-12.oo

Grupa Teatru Obrzędowego i Poetyckiego "Klimontowianki" (próby w świetlicy wiejskiej w Klimontach)
czwartek 13.oo-14.3o


KABARET

Kabaret KOZIARY
czwartek 10.oo-12.oo


PLASTYKA i RĘKODZIEŁO

Zajęcia plastyczno-manualne/modelarstwo papierowe
środa 15.oo-16.3o

Klub Rękodzieła
(wg informacji na plakatach/dla grup zorganizowanych)


EDUKACJA MUZYCZNA

Zajęcia gry na gitarze
Sekcja 1 (S-WW)
wtorek 14.3o-15.oo

piątek 14.3o-15.oo

Sekcja 2 (S-MK)
wtorek 15.oo-16.oo
sobota  13.30-14.30

Sekcja 3 (S-MM)
wtorek 16.oo-17.oo
sobota 17.o0-18.o0

Sekcja 4 (S-JK)
środa 12.3o-13.3o

Sekcja 5 (S-AZM)
środa 14.3o-15.3o

Sekcja 6 (S-AL)
piątek 16.0o-17.oo
sobota  15.30-16.30

Sekcja 7 (S-AK)
sobota  14.30-15.30

Sekcja 8 - grupa gitarowo-wokalna (Grupa Gitarowa STALOWE STRUNY)
wtorek 17.oo-18.oo
czwartek 17.oo-18.oo

 

Próby Orkiestry Dętej OSP Mordy
środa 19.oo-2o.3o
niedziela 18.oo-19.3o


EDUKACJA FILMOWA

Filmowe Poranki dla Najmłodszych
czwartek od 9.oo

Klub Miłośników Filmu
piątek od godz. 19.oo (wg informacji na plakatach)

Młodzieżowy Klub Filmowy
sobota od godz. 18.oo (wg informacji na plakatach)

Niedzielne Popołudnia Filmowe
(wg informacji na plakatach)


JĘZYKI OBCE 

Język rosyjski - ZAJĘCIA ZAWIESZONE
środa 15.oo-15.50 (młodzież)

Język hiszpański
środa 17.oo-17.50 (dorośli)

Język angielski (dorośli)
wtorek 15.oo-16.o0 - grupa w Wyczółkach

środa 18.oo-19.oo - grupa w Mordach

Język angielski (dzieci i młodzież)
piątek 16.oo-16.3o (grupa 4- i 5-latków)
piątek 16.35-17.20 (grupa 6-8-latków)
piątek 17.25-18.10 (grupa od 10 lat)


KLUBY

KLUB MŁODZIEŻOWY - w jego skład wchodzą:

Klub Komputerowy
sobota 16.3o-18.oo

Młodzieżowy Klub Filmowy
sobota od godz. 18.oo
(wg informacji na plakatach)

Ping-pong i Klub Karciany
wtorek 13.oo-16.oo
czwartek 13.oo-15.oo
sobota 17.3o-2o.oo

Klub Miłośników Języka Polskiego
środa 16.oo-17.oo

Klub Młodej Mamy
czwartek 17.oo-19.oo

Klub Kobiety 40+
(wg informacji na plakatach)

Klub Miłośników Filmu
piątek od godz. 19.oo (wg informacji na plakatach)

Klub Rękodzieła
(wg informacji na plakatach/dla grup zorganizowanych)

Grupa AA "Odrodzenie"
sobota od 17.15


KOŁA SENIORA

* Koło Emerytów i Rencistów w Krzymoszach – spotkania w pierwszy poniedziałek miesiąca od godz. 15.oo w budynku Szkoły Filialnej;
* Koło Seniora w Czepielinie – spotkania w pierwszą środę miesiąca od godz. 13.oo w świetlicy;
* Koło Emerytów i Rencistów w Radzikowie Stopkach – spotkania w pierwszy wtorek miesiąca od godz. 14.oo w budynku byłej szkoły w Radzikowie Stopkach;

* Koło Seniora w Wyczółkach – spotkania w pierwszą środę miesiąca od godz. 15.oo w świetlicy;
* Koło Emerytów i Rencistów w Mordach – spotkania w pierwszą środę miesiąca od godz. 17.oo w budynku M-GOK-u;
* Koło Emerytów i Rencistów w Klimontach – spotkania w pierwszą środę miesiąca od godz. 13.oo w świetlicy wiejskiej.

Latajaca Akademia Seniora (wg ustaleń, LAS w trakcie uruchamiania): 
- Krzymosze: I poniedziałek miesiąca
- Czepielin: I środa miesiąca
- Radzików: I wtorek miesiąca

- Wyczółki: I środa miesiąca
- Mordy: I środa miesiąca
- Klimonty: I środa miesiąca


AIKIDO

Aikido (zajęcia prowadzone przez firmę zewnętrzną - zajęcia płatne u prowadzącego, nie na konto M-GOK-u)
piątek 18.oo-19.oo


Zajęcia zawieszone: 

Młodzieżowa Grupa Wokalna - próby zawieszone
Kawiarniany Klub Literacki - spotkania zawieszone
Klub Patriotyczny- spotkania zawieszone
Sekcja modelarska - zajęcia zawieszone


Język niemiecki - zajęcia zawieszone
wtorek 16.oo-17.oo (grupa podstawowa dzieci - Grundstufe)
wtorek 17.oo-18.oo (grupa podstawowa dla dorosłych - Gut)
czwartek 16.oo-17.oo (grupa średniozaawansowana dla młodzieży - Beste)

ZAŁĄCZNIKI:

Tygodniowy rozkład zajęć

Utworzono dnia 19.04.2017, 15:11

Tygodniowy rozkład zajęć sekcji, grup i zespołów

ZARZĄDZENIE NR 19/2016

Utworzono dnia 21.09.2016, 16:50

Regulamin uczestnictwa w zajęciach sekcji, grup i zespołów działających w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Mordach

Uwaga!

Ruszyły zajęcia sekcji, grup i zespołów w roku kulturalno-oświatowym 2017/2018. Szczegóły tutaj oraz w zakładce OGŁOSZENIA



SPONSOR XVIII EDYCJI FESTYNU SŁONECZNE LATO
 

 


33 zgłoszenia z 6 powiatów, 15 patronów medialnych, 7 Patronów Honorowych, w tym Wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego. Tak w skrócie wyglądają liczby dotyczące X Festiwalu Piosenki Europejskiej.
 


 

Pogoda

Zegar

Kalendarium

Grudzień 2017
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Imieniny