-o nas

Czcionka:

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna im. Ireny Ostaszyk w Mordach jako samodzielna instytucja rozpoczęła działalność 1 stycznia 2008 r. (wpisana do rejestru kultury prowadzonego przez Miasto i Gminę Mordy).

MIEJSKO-GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA IM. IRENY OSTASZYK

ul. J. Kilińskiego 9, 08-140 Mordy

tel./fax 25 641-54-42

e-mail: mgbpmordy@poczta.onet.pl

Zapraszamy na stronę biblioteki: http://mordzkieoko.wordpress.com

Uwaga!

Dnia 15 stycznia M-GOK czynny do godz. 16.30. Za powstałe utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Fundacja PGE przeznaczyła darowiznę w wysokości 10.000 zł dla Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Mordach na realizację projektu pn. Dożynki gminno-parafilane połączone z odsłonięciem pomnika z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości

SPONSOR STRATEGICZNY XIX EDYCJI FESTYNU SŁONECZNE LATO

Ruszyły zapisy do sekcji, grup i zespołów w roku kulturalno-oświatowym 2018/2019. Szczegóły tutaj.

22 zgłoszenia z 2 województw, 16 patronów medialnych, 5 Patronów Honorowych. Tak w skrócie wyglądają liczby dotyczące XI Festiwalu Piosenki Europejskiej.