Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Numer 2

Czcionka:

 

Pierwszy numer Kulturalnika spotkał się z miłym odbiorem Czytelników, a także życzliwym wsparciem Partnerów i Reklamodawców.

Kulturalnik, unikatowe czasopismo skupiające w sobie treści nie tylko o tematyce kulturalnej, ale także oświatowo-profilaktyczno-społecznej, z numeru na numer będzie lepszy. W najbliższym czasie planujemy wydać numer specjalny. Czeka zatem Państwa wiele niespodzianek. Oddajemy w Państwa ręce drugi numer. Wierzymy, że każdy znajdzie w nim coś dla siebie.

Oprócz relacji z wydarzeń kulturalnych proponujemy Państwu dział z twórczością poetycką, kącik onomastyczny, poradnik językowy, wywiad z Zespołem Ludowym Podlasianki, rekomendacje czytelniczą i filmową, felieton oraz wiele innych, także interesujących, informacji. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursach, o których jest mowa na stronach 6 i 19.

Serdecznie dziękujemy naszemu Mecenasowi, naszym Partnerom oraz Reklamodawcom. To dzięki ich wsparciu wydanie bieżacego numeru było możliwe.

Zachęcamy wszystkich chętnych do współpracy. Życzymy miłej lektury.

 

Łukasz A. Wawryniuk
Redaktor Naczelny

 

Wersja elektroniczna czasopisma dostępna poniżej.

ZAŁĄCZNIKI:

"Kulturalnik" nr 2

Utworzono dnia 18.02.2014, 13:19

"Kulturalnik. Kulturalny Kwartalnik Miasta i Gminy Mordy" - numer 2

Uwaga!

Dnia 15 stycznia M-GOK czynny do godz. 16.30. Za powstałe utrudnienia serdecznie przepraszamy.Fundacja PGE przeznaczyła darowiznę w wysokości 10.000 zł dla Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Mordach na realizację projektu pn. Dożynki gminno-parafilane połączone z odsłonięciem pomnika z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległościSPONSOR STRATEGICZNY XIX EDYCJI FESTYNU SŁONECZNE LATO


 

Ruszyły zapisy do sekcji, grup i zespołów w roku kulturalno-oświatowym 2018/2019. Szczegóły tutaj. 

 


22 zgłoszenia z 2 województw, 16 patronów medialnych, 5 Patronów Honorowych. Tak w skrócie wyglądają liczby dotyczące XI Festiwalu Piosenki Europejskiej.
 


 

Pogoda

Zegar

Imieniny