Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Wyniki konkursu na Inicjatywy Lokalne w ramach projektu Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Mordach pn. Mamy prawo do kultury w ramach Programu Narodowego Centrum Kultury Domy Kultury + Inicjatywy lokalne 2016

Utworzono dnia 25.06.2016
Czcionka:

Publikujemy wykaz wniosków rozpatrzonych pozytywnie oraz wykaz wnioskodawców, które nie otrzymali dofinansowaniaw ramach projektu Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Mordach pn. Mamy prawo do kultury w ramach Programu Narodowego Centrum Kultury Domy Kultury + Inicjatywy lokalne 2016 (szczegóły w załączniku).

W ramach konkursu złożono 11 wniosków. Komisja konkursowa wybrała 6 Wnioskodawców, którzy otrzymają dofinansowanie na realizację własnych inicjatyw lokalnych. Wszystkich zwycięzcom serdecznie gratulujemy, zaś wnioskodawcom, którym nie udało się pozyskać dofinansowania życzymy sukcesów w kolejnych naborach.

Wszystkich 11 wnioskowawców zapraszamy na uroczyste podsumowanie I części zadania Mamy prawo do kultury we wtorek, 28 czerwca, na godz. 17.00 do Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Mordach.

Poniżej publikujemy także Zarządzenie Nr 10 Dyrektora Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Mordach w sprawie powołania Komisji Konkursowej do oceny wniosków w Konkursie na Inicjatywy Lokalne Miasta i Gminy Mordy w ramach projektu Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Mordach pn. Mamy prawo do kultury w ramach Programu Narodowego Centrum Kultury Domy Kultury + Inicjatywy lokalne 2016. Zarządzenie zawiera także: wzór Karty Oceny Formalnej Złożonego Wniosku, wzór Protokołu Oceny Formalnej Złożonych Wniosków, wzór Karty Oceny Merytorycznej Złożonego Wniosku, Regulamin postępowania Komisji Konkursowej, wzór Protokołu z Posiedzenia Komisji Konkursowej (ocena merytoryczna) oraz wzór Deklaracji bezstronności i poufności.

Program Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne został przygotowany w ramach współpracy Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Narodowego Centrum Kultury z ekspertami i przedstawicielami Obywateli Kultury (§14 Paktu dla Kultury). Projekt „Mamy prawo do kultury” został dofinansowany w ramach Programu Narodowego Centrum Kultury – Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne.
 

ZAŁĄCZNIKI:

Protokół z posiedzenia Komisji Konkursowej

Utworzono dnia 25.06.2016, 10:39

Protokół z posiedzenia Komisji Konkursowej w sprawie oceny merytorycznej Wniosków złożonych w Konkursie na Inicjatywy Lokalne Miasta i Gminy Mordy w ramach projektu „Mamy prawo do kultury” w ramach Programu Narodowego Centrum Kultury Dom Kultury + Inicjatywy lokalne 2016.

ZARZĄDZENIE NR 10/2016

Utworzono dnia 25.06.2016, 10:40

ZARZĄDZENIE NR 10/2016 Dyrektora Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Mordach z dnia 21 czerwca 2016 roku w sprawie powołania Komisji Konkursowej do oceny wniosków w Konkursie na Inicjatywy Lokalne Miasta i Gminy Mordy w ramach projektu Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Mordach pn. Mamy prawo do kultury w ramach Programu Narodowego Centrum Kultury Domy Kultury + Inicjatywy lokalne 2016

Uwaga!

Dnia 21 września (piątek) M-GOK czynny w godz. 10.30-16.00. Tego dnia z powodu prac elektrycznych w M-GOK-u i przy całej ulicy Parkowej nie ma prądu. Kontakt telefoniczny i mailowy tego dnia jest utrudniony.

---

Dnia 22 września (sobota) M-GOK nieczynny. Za powstałe utrudnienia serdecznie przepraszamy.SPONSOR STRATEGICZNY XIX EDYCJI FESTYNU SŁONECZNE LATO


 

Ruszyły zapisy do sekcji, grup i zespołów w roku kulturalno-oświatowym 2018/2019. Szczegóły tutaj. 

 


22 zgłoszenia z 2 województw, 16 patronów medialnych, 5 Patronów Honorowych. Tak w skrócie wyglądają liczby dotyczące XI Festiwalu Piosenki Europejskiej.
 


 

Pogoda

Zegar

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 60

W poprzednim tygodniu: 145

W tym miesiącu: 627

W poprzednim miesiącu: 621

Wszystkich: 42503