Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Program ogólnopolskiego interdyscyplinarnego seminarium naukowego "Kultura, język i literatura ludowa Mazowsza i Podlasia - dawniej i dziś"

Utworzono dnia 19.09.2017
Czcionka:

Szanowni Panstwo,

w załączniku publikujemy program ogólnopolskiego interdyscyplinarnego seminarium naukowego Kultura, język i literatura ludowa Mazowsza i Podlasia - dawniej i dziś, które odbędzie się 22 września br. (piątek) w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Mordach.
Tematy wystąpień mogą być ciekawą formą lekcji dla uczniów, a jednocześnie uzupełnieniem zagadnień z podstaw programowych wybranych przedmiotów: języka polskiego, historii czy sztuki. Zapraszamy także wszystkich pasjonatów tematyki seminarium.
 
O ogólnopolskim seminarium naukowym czytaj także na: tygodniksiedlecki.com, echokatolickie.pl, podlasie24.pl, zyciesiedleckie.pl oraz czytaj w: "Życie Siedleckie" nr 38/2017.
 
Seminarium dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Serdecznie zapraszamy.

KOMITET ORGANIZACYJNY

Mgr Łukasz A. Wawryniuk
– Dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Mordach, autor i koordynator projektu Bliżej kultury ludowej Mazowsza i Podlasia

Prof. UPH dr hab. Beata Walęciuk-Dejneka

– Dyrektor Instytutu Filologii Polskiej i Logopedii Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach

ZAŁĄCZNIKI:

Program seminarium

Utworzono dnia 19.09.2017, 17:15

Program ogólnopolskiego interdyscyplinarnego seminarium naukowego "Kultura, język i literatura ludowa Mazowsza i Podlasia - dawniej i dziś"

Uwaga!

Dnia 21 września (piątek) M-GOK czynny w godz. 10.30-16.00. Tego dnia z powodu prac elektrycznych w M-GOK-u i przy całej ulicy Parkowej nie ma prądu. Kontakt telefoniczny i mailowy tego dnia jest utrudniony.

---

Dnia 22 września (sobota) M-GOK nieczynny. Za powstałe utrudnienia serdecznie przepraszamy.



SPONSOR STRATEGICZNY XIX EDYCJI FESTYNU SŁONECZNE LATO


 

Ruszyły zapisy do sekcji, grup i zespołów w roku kulturalno-oświatowym 2018/2019. Szczegóły tutaj.



 

 


22 zgłoszenia z 2 województw, 16 patronów medialnych, 5 Patronów Honorowych. Tak w skrócie wyglądają liczby dotyczące XI Festiwalu Piosenki Europejskiej.
 


 

Pogoda

Zegar

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 60

W poprzednim tygodniu: 145

W tym miesiącu: 627

W poprzednim miesiącu: 621

Wszystkich: 42503