Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Bal Seniorów 2018

Utworzono dnia 13.02.2018
Czcionka:

Ponad 60 seniorów uczestniczyło w corocznym balu karnawałowo-walentynkowym organizowanym przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Mordach.

Bal rozpoczął Łukasz Wawryniuk, dyrektor M-GOK-u, zaś Burmistrz Miasta i Gminy Mordy Jan Ługowski z Przewodniczącą Rady Miejskiej w Mordach – Ewą Jarocką dokonali uroczystego otwarcia. W balu uczestniczyła także przewodnicząca Komisji Rewizyjnej Rady Miejskiej w Mordach – Katarzyna Kotowska oraz seniorzy z 4 Kół Seniora działających na terenie gminy Mordy (w Wyczółkach, Krzymoszach, Radzikowie i Mordach). Uroczysty bal rozpoczął się od zatańczenia poloneza i walca wiedeńskiego.

Podczas balu nie zabrakło tańców, konkursów i zabaw. Wspaniałą atmosferę zapewnił Grzegorz Rostkowski, który doskonale zabawiał seniorów przez kilka godzin. W tym roku po raz trzeci zorganizowano konkurs na najładniejsze przebranie. Przebrania seniorów oceniało jury w składzie: Ewa Jarocka, Grzegorz Rostkowski oraz Filip Jarocki. W kategorii kobiet wygrały Bogusława Prusaczyk jako Arabka oraz Helena Młynarz jako Krakowianka (ex aequo I miejsce), Anna Matłacz jako kowbojka (II miejsce) oraz Lilianna Barbara Bielak jako tygryso-lwica i Anna Kowalczyk jako diablica dyskotekowa (ex aequo III miejsce). Najładniejsze przebranie męskie miał natomiast Janusz Chaciński, który przebrał się za krasnala. Jurorzy brali pod uwagę pomysłowość strojów, ich oryginalność, skomplikowanie oraz odwagę. Do konkursu na Króla i Królową Balu stanęło 8 par. W skład komisji oceniającej weszli: Jagoda Osińska (przewodnicząca), Grzegorz Rostkowski oraz Patryk Kamiński. Królem i Królową Balu zostali Franciszek i Teresa Radzikowscy, I Wicekrólem i I Wicekrólową Balu – Stanisław i Lilianna Bielakowie, zaś II Wicekrólem i II Wicekrólową – Krzysztof i Beata Strąkowie. Wszyscy uczestnicy konkursów otrzymali dyplomy i nagrody ufundowane przez dyrektora M-GOK-u. Zabawa trwała do późnych godzin wieczornych.


Królem i Królową tegorcznego balu zostali Franciszek i Teresa Radzikowscy (fot. M-GOK Mordy)

 

Bal karnawałowo-walentynkowy 2018

Utworzono dnia 13.02.2018, 20:06

Bal karnawałowo-walentynkowy Seniorów 2018 (3 lutego 2018 r.) - fot. M-GOK Mordy

Uwaga!

Dnia 21 września (piątek) M-GOK czynny w godz. 10.30-16.00. Tego dnia z powodu prac elektrycznych w M-GOK-u i przy całej ulicy Parkowej nie ma prądu. Kontakt telefoniczny i mailowy tego dnia jest utrudniony.

---

Dnia 22 września (sobota) M-GOK nieczynny. Za powstałe utrudnienia serdecznie przepraszamy.SPONSOR STRATEGICZNY XIX EDYCJI FESTYNU SŁONECZNE LATO


 

Ruszyły zapisy do sekcji, grup i zespołów w roku kulturalno-oświatowym 2018/2019. Szczegóły tutaj. 

 


22 zgłoszenia z 2 województw, 16 patronów medialnych, 5 Patronów Honorowych. Tak w skrócie wyglądają liczby dotyczące XI Festiwalu Piosenki Europejskiej.
 


 

Pogoda

Zegar

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 60

W poprzednim tygodniu: 145

W tym miesiącu: 627

W poprzednim miesiącu: 621

Wszystkich: 42503